Рубрики
Каталоги компанії «Сингента» завжди з Вами у Вашому смартфоні!
Оновлений каталог засобів захисту рослин та гібридів компанії Сингента та умови їх використання, сервіси для клієнтів, фінансові рішення для аграріїв, довідкова інформація та контакти спеціалістів. QR код для завантаження

Додаток для смартфонів та планшетів «Сингента Україна» - незамінний помічник сільгоспвиробника.

Він стане у нагоді агрономам, власникам та директорам компаній, що пов’язані із вирощуванням сільськогосподарських культур, студентам аграрних ВУЗів та усім професіоналам аграрного сектору.

Оновлений каталог засобів захисту рослин та гібридів компанії Сингента та умови їх використання, сервіси для клієнтів, фінансові рішення для аграріїв, довідкова інформація та контакти спеціалістів тепер завжди із Вами!

Завантажте програму на свій смартфон і у Вас завжди з собою буде надійний помічник у Вашій нелегкій праці, адже, після встановлення, програма не потребує доступу до мережі Інтернет для своєї роботи.

Слідкуйте за оновленнями - додаток для смартфонів «Сингента Україна» дозволить Вам отримувати необхідну та актуальну інформацію завдяки оновленням, які будуть доступні після встановлення програми.

Проскануйте QR код своїм смартфоном, щоб закачати програму, або натисніть на нього, якщо зараз Ви знаходитесь на сайті за допомогою смартфону або планшету:

 Сингента Україна – ескіз знімка екрана   Сингента Україна – ескіз знімка екрана   Сингента Україна – ескіз знімка екрана    Сингента Україна – знімок екрана   Сингента Україна – знімок екрана   Сингента Україна – знімок екрана   Сингента Україна – знімок екрана

 

 

Зерняткові культури

 

 

Кісточкові культури

 

 

Виноград

 

 

Ягідні культури

 

 

Овочеві культури

 

 

Картопля

 

 

Декоративні культури

 

 

Засоби захисту рослин в дрібній фасовці

 

 

Корисна інформація

Для довідки.

Швейцарська компанія «Сингента» виробляє і постачає на ринок України понад 70 найменувань засобів захисту рослин, насіння овочів та інших культур. Основні принципи, якими керується «Сингента», — це безпека для користувачів і довкілля та висока ефективність при застосуванні препаратів. Усі препарати, присутні на ринку України, виробляються на заводах компанії в Західній Європі, Північній і Південній Америці. Для перефасовки і застосування у приватному секторі відібрано найбезпечніші засоби захисту рослин. Майже всі вони належать до ІІІ класу токсичності (малотоксичні препарати) за класифікацією МООЗ, пройшли державну реєстрацію і перевірку в установах Міністерства охорони здоров’я України та погоджені Департаментом екологічної безпеки Міністерства охорони навколишнього природного середовища України. Препарати компанії «Сингента», безпечність їх використання і низька токсичність для довкілля гарантують успішне застосування та відповідний результат.

В Україні препарати для приватного сектора перефасовують на замовлення і під контролем компанії «Сингента» в невеликі упаковки на єдиному підприємствікиївському заводі «РІАП», який має відповідну міжнародну сертифікацію.

опубліковано: Сергій Петрович Саяпін    2015-11-19 14:11