Рубрики
Ветеринарне акушерство, гінекологія та біотехнологія
Підручник Ветеринарне акушерство, гінекологія та біотехнологія відтворення тварин з основами андрології. Яблонський В.А., підготовлений провідними українськими спеціалістами галузі, давно отримав статус класичного. На цій книзі зростає покоління ветеринарних медиків й з часом вона не втрачає своєї актуальності.

Підручник Ветеринарне акушерство, гінекологія та біотехнологія відтворення тварин з основами андрології.Яблонський В.А., підготовлений провідними українськими спеціалістами галузі, давно отримавстатус класичного. На цій книзі зростає покоління ветеринарних медиків й з часом вона не втрачає своєїактуальності. 

ЯблонськийУ підручнику викладено теоретичні основи та досягнення практичного акушерства в галузіморфології та фізіології статевих органів свійських тварин, фізіології та біохімії сперми, технології їїрозрідження, зберігання та транспортування, природного та штучного осіменіння, запліднення,трансплантації ембріонів, фізіології вагітності, родів та післяродового періоду, діагностики, лікуваннята профілактики захворювань цих періодів відтворної здатності; висвітлено методи наданняакушерської родової та післяродової допомоги; описано види патології молочної залози, її причини,методи діагностики, лікування та попередження. Значне місце відведено хворобам новонародженихтварин, діагностиці, перебігу, лікуванню та профілактиці гінекологічних хвороб самок та імпотенціїсамців. 

опубліковано: Сергій Петрович Саяпін    2016-05-16 17:05