Дана спільнота створена для лікарів ветеринарної медицини, виробників ветеринарних препаратів, студентів ветеринарів...
Створено: 2014-05-22
Спільноту організовано фахівцями кафедри акушерства, гінекології та біотехнології відтворення тварин НУБІП України.
Створено: 2015-03-02
В даній спільноті ми хочемо залучити спеціалістів та аматорів, які знаються на промисловому та домашньому виноградарстві в усіх агрокліматичних зонах України. Сорти, технології, переробка винограду та виноробство, секрети успіху в публікаціях, блогах, відеоматеріалах для Вас!
Створено: 2015-03-30
В даній спільноті сподіватимемося почути про нові цікаві тематичні видання аграрної сфери, галузеві добірки корисної аграрної літератури, анонси видань, виставок літератури...
Створено: 2015-04-20
Спільнота створена для всіх хто хоче вивчати дивовижну культуру по матеріалам археологічних знахідок, досліджень археологів, етнографів, мистецтвознавців. Ви зможете доторкнутися до трипільської культури та відчути закладений в ній дух, що дійшов до нас в традиційній українській культурі.
Створено: 2015-05-19
Спільнота створена для всіх зацікавлених кролівництвом. Ви зможете знайти багато корисних та цікавих матеріалів про кролів та їх розведення, потрібну фахову інформацію, допомогу та поради наших експертів, а також партнерів та однодумців. Ми будемо разом розглядати проблемні питання та їх вирішення для кролівників України.
Створено: 2015-05-28
Спільнота по сільському туризму створена для інформаційної підтримки цього важливого для розвитку соціальної сфери села напряму. Сільський зелений туризм - унікальна можливість для фермерів, власників особистих селянських господарств та всіх бажаючих, хто має будинок в сільській місцевості, розширити коло своєї діяльності, водночас підтримуючи національні традиції, долучаючись до історії та зберігаючи культурну спадщину України.
Створено: 2015-06-04
Спільнота створена для надання аграріям інформації стосовно ІТ-технологій і інноваційних розробок в сільському господарстві та застосування системи інтернет-маркетингу.
Створено: 2015-07-16
Створено: 2015-11-04
Розглядаються організаційно-управлінські проблеми розвитку сільського господарства, АПК та сільських територій
Створено: 2016-01-27
Спільнота вивчає питання енергозберігаючі технології, відновлювані джерела енергії, інноваційні проекти, інновації в управлінні, інновації у маркетингу
Створено: 2016-01-27
Енергозбереження є невід’ємною частинною вимог сьогодення. Пропонуємо добірку матеріалів, які допоможуть Вам зробити ваше житло енергоефективним та скоротити витрати, а в перспективі, приносити прибуток.
Створено: 2016-09-08
Поліпшення конкурентоспроможності, проблеми довкілля та поліпшення екології, якість життя в сільських регіонах, соціальне партнерство
Створено: 2016-10-11
​Спільнота створена для всіх зацікавлених бджільни́цтвом. Бджільни́цтво – галузь сільського господарства, яка займається розведенням бджіл, отриманням меду,воску та інших продуктів бджільництва. Бджоли також використовуються для запилення багатьох видів сільськогосподарських рослин з метою підвищення врожайності. Продукти бджільництва також використовуються в медицині, фармакології тощо.​
Створено: 2016-10-28
Торфосуміш-ефективне та екологічно безпечне рішення для підвищення якості розсади.
Створено: 2016-11-04
​Перед аграрними підприємствами постає об’єктивна необхідність впровадження інноваційних енергозберігаючих технологій, орієнтованих на виробництво біологічних видів палива, які одержують у результаті переробки біологічної сировини.
Створено: 2016-12-03
Розведення грибів нараховує понад 2000-річну історію. Ще в І ст. до н.е. в країнах Південно-Східної Азії культивували дереворуйнівний гриб шиїтаке. Нині у світі в штучних умовах вирощують біля 13 видів макроміцетів.
Створено: 2017-01-26
Дана спільнота призначена для вивчення і обговорення механізмів та ризиків залучення інвестицій в аграрне виробництво
Створено: 2014-05-22
В спільноті пропонуються до розміщення та обговорення матеріали, пов'язані з передумовами, поточним станом та перспективами розвитку ринку землі в Україні, використання досвіду інших країн.
Створено: 1970-01-01