Учасники спільноти
Віра Бутенко
Працюю в Національному університеті біоресурсів і природокористування України. Наукові інтереси: розвиток біоекономіки, соціальне парнерство, розвиток сільських територій
Тільки зареєстровані користувачі можуть стати учасником спільноти
    Біоекономіка
Пропонуємо курс дистанційного навчання з дорадництва
Детальніше про цю спільноту

Біоекономіка...Спільнота створена для тих, хто цікавиться сучасними економічними трендами – зокрема розвитком біоекономіки. Біоекономіка трактується як сукупність галузей, які забезпечують стале використання відновлюваних сільськогосподарських, водних і лісових ресурсів, відходів і побічних органічних продуктів, спираючись на використання біотехнологій для переробки біомаси та виробництва різноманітних продуктів, знижуючи при цьому потенційну шкоду навколишньому середовищу, сприяючи розвитку нових конкурентних можливостей відповідних секторів та забезпечуючи позитивні аспекти соціально-економічного розвитку.

Останні матеріали. Всього статей: 9
Зміна клімату найсильніше вдарить по 5 областях України – дослідження СБ
Черкаська, Херсонська, Кіровоградська, Полтавська та Вінницька області зазнають найбільших втрат внаслідок зміни клімату, таким є результат дослідження Світового банку про вплив зміни клімату на ключові сектори економіки України, проведеного з ініціативи Мінекології.
Читати далі
опубліковано: Сергій Петрович Саяпін    2022-01-21 14:28:53
Зовнішньоекономічна діяльність з питань біоекономіки в закладах вищої освіти України
Серед лідерів наукових досліджень з питань біоекономіки в Україні є Національний університет біоресурсів і природокористування України і зокрема, навчально-наукова лабораторія економічної теорії та біоекономіки факультету аграрного менеджменту.
Читати далі
опубліковано: Олена Миколаївна Коваль    2021-11-23 16:59:32
Horizon Europe 2021-2027 в контексті розвитку біоекономіки України
Сучасні глобальні виклики постали перед цивілізацією: зміни клімату, зменшення біорізноманіття, невикористаний потенціал природних ресурсів, нестабільність продовольчої безпеки, незбалансованість розвитку сільських і міських громад. Наукові дослідження покликані знайти оптимальні шляхи вирішення поставлених завдань на основі міжнародної кооперації.
Читати далі
опубліковано: Олена Миколаївна Коваль    2021-11-23 12:13:06
ФОРМУВАННЯ ІННОВАЦІЙНИХ СИСТЕМ ЯК СЕРЕДОВИЩА ВІДКРИТИХ ІННОВАЦІЙ
Cучасні інноваційні системи та пошук основних чинників і заходів активізації середовища відкритих інновацій у вітчизняній економіці.
Читати далі
опубліковано: Наталя Болгарова    2021-11-22 20:37:56
СОЦІАЛЬНЕ ПАРТНЕРСТВО ЯК ІНСТРУМЕНТ ФОРМУВАННЯ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ РОЗВИТКУ БІОЕКОНОМІКИ
Для досягнення успіху під час формування інвестиційної політики сприяння розвитку біоекономіки необхідно задіяти механізм соціального партнерства, котрий включає в себе взаємодію та кординацію таких основних суб’єктів, як влада, бізнес та суспільство. Соціальне партнерство допоможе сформувати тріадну політику, яка стане серцевиною заходів стосовно підвищення інвестиційної привабливості біоекономіки, що сприятиме її розвитку
Читати далі
опубліковано: Віра Бутенко    2021-11-19 19:30:11