News

Мітап "Автоматизація процесів в агробізнесі: інструменти, які можуть підвищити прибутковість" 30.03.2023 о 12-00 на платформі ZOOM

Наскільки автоматизовані системи підвищують ефективність бізнесу? Як за допомогою таких систем автоматизувати процеси? Аналіз та облік польових робіт: які є інструменти, як ефективно використовувати? Налагодження контролю використання ТМЦ та техніки.

Аграрії дев`яти областей зможуть отримати від ФАО одноденних курчат та корми для птиці

Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) оголосила два тендери на закупівлю та постачання комбікормів для домашньої птиці та одноденних курчат. У межах програми найбільш вразливим сільським домогосподарствам, які проживають у дев’яти прифронтових областях, буде надано 162 500 кілограмів стартової білково-вітамінно-мінеральної кормової добавки (у наборах по 25 кілограмів) та 195 000 одноденних курчат (у наборах по 30 курчат у кожному).

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу

24 березня починається відбір заявок на програму фінансування ветеранського бізнесу #Варто “РобиТИ своє”. Ветерани, ветеранки, а також родичі полеглих захисників та захисниць можуть отримати від 500 тисяч до 1,5 мільйона гривень на відкриття або розвиток власної справи. Загальний бюджет конкурсу становить 15 мільйонів гривень.

Матеріали вебінару «Актуальні гранти для агровиробників» для агровиробників, с.-г. дорадників та представників територіальних громад.

Під час вебінару представники міжнародних фондів, програм та проектів поділилися інформацію про актуальні можливості для представників малих та середніх аграрних підприємств по отриманню грантів, залученню матеріально-технічних ресурсів та іншій допомозі під час війни у 2023 році.

Поточні агрометеорологічні умови станом на 21.03.2023, - Український гідрометеорологічний центр

Зволоження орного шару ґрунту та його прогрівання, опади за першу декаду березня 2023, за даним Укргідрометеоцентру

16 березня о 13.00 (за Києвом) команда Технічної Допомоги UAFA TA організовує вебінар «Актуальні гранти для агровиробників» для агровиробників, с.-г. дорадників та представників територіальних громад.

Під час вебінару представники міжнародних фондів, програм та проектів поділяться інформацію про актуальні можливості для представників малих та середніх аграрних підприємств по отриманню грантів, залученню матеріально-технічних ресурсів та іншій допомозі під час війни у 2023 році.

Запрошуємо вас взяти участь у навчально-тренінговому заході "AKIS: огляд системи передачі знань та інновацій, як розробити стратегію та дорожню карту AKIS – виклики та рішення для Робочої групи з AKIS на національному рівні та у пілотних областях."

Даний захід проводиться в рамках серії навчальних та інформаційних заходів з питань аграрного та сільського розвитку, організованих проектом ЄС «Інституційна та політична реформа дрібномасштабного сільського господарства в Україні» (IPRSA) у співпраці з Міністерством аграрної політики та продовольства України та іншими Проектами міжнародної технічної допомоги в Україні.

Алгоритм дій при отруєнні бджіл засобами захисту рослин та профілактика отруєнь: головні теми великого форуму

Для профілактики та уникнення непорозумінь між аграріями та бджолярами розроблено практичні рекомендації для учасників процесу: аграріїв, пасічників, органів місцевого самоврядування, фізичних осіб та суб’єктів господарювання, які використовують засоби захисту рослин