Виноградарство: від А до ...Детальніше про цю спільноту

Виноградарство в Україні має давні корені та традиції. Практично вся територія нашої країни придатна для вирощування винограду, а продукція заходить свій попит від малого до великого. Ароматне, соковите гроно, й келих вина завжди радо вітаються на буденному та святковому столі...

Та й піклування за виноградником надає не менше задоволення, ніж отриманий результат.

В даній спільноті ми хочемо залучити спеціалістів та аматорів, які знаються на промисловому та домашньому виноградарстві в усіх агрокліматичних зонах України. Сорти, технології, переробка винограду та виноробство, секрети успіху в публікаціях, блогах, відеоматеріалах для Вас!

Пропонуємо приєднатися для нашої спільноти!

Виноградний кадастр України

  • sayapin_sp
  • 2015-03-30 16-47
  • 0

Видання цього документа багато років чекали українські виробники винограду і винороби. Документ дозволить чітко відповісти на питання, «який виноград вирощують в Україну», де і з яких сортів, описує схеми і площі, засаджені виноградниками в Україну та багато іншого..

Детальніше

НАШІ ЕКСПЕРТИ

Косолап Микола Павлович

Науковий редактор журналу «Зерно», доцент кафедри землеробства та гербології НУБіП.Напрям наукових досліджень: Біологія бур'янів, прийоми і системи захисту від бур'янів в сучасних технологіях вирощування сільськогосподарських культур, no-till.

Детальніше

Усі матеріали спільноти

Показаны записи 1-10 из 180.

Виноградний кадастр України

Видання цього документа багато років чекали українські виробники винограду і винороби. Документ дозволить чітко відповісти на питання, «який виноград вирощують в Україну», де і з яких сортів, описує схеми і площі, засаджені виноградниками в Україну та багато іншого.

  • 2015-03-30 16:47

Сорти столового винограду, - Виноградарі Прикарпаття

Наведено районовані сорти столового та технічного винограду від клубу "Виноградарі Прикарпаття"

  • 2015-03-30 17:11

Садим виноград в центре и на севере Украины, - виноградарь–любитель Якушенко В. Е.

Виноград, посадка и выращивание в центре и на севере Украины имеет свои особенности, о которых повествует в своей статье виноградарь-любитель Якушенко В.Е.

  • 2015-03-30 17:25

Фітосанітарний стан сільськогосподарських рослин 26 червня 2015 року, - Держветфітослужба

У посівах зернових колосових культур триває шкідлива діяльність личинок різних віків клопа шкідливої черепашки, хлібних жуків, злакових попелиць ... розвиваються борошниста роса, септоріоз, бура листкова іржа, жовта іржа, темно-бура плямистість, кореневі гнилі...

  • 2015-06-26 10:10

Фітосанітарний стан сільськогосподарських рослин 3 липня 2015 року, - Держветфітослужба

Погодні умови звітного періоду, зокрема випадання дощів різної інтенсивності, підвищена вологість повітря, помірні температури майже на всій території країни, сприяли розвитку та поширенню хвороб, росту бур’янів у посівах сільськогосподарських культур, багаторічних насадженнях.

  • 2015-07-03 13:23
Запитати експерта