Останні задані питання


Учасники спільноти

Біоенергетичні системи в аграрному виробництвіДетальніше про цю спільноту

Пропонуємо розвиток Вашого сільськогосподарського виробництва, на основі напрямків, де ми маємо відповідні напрацювання, а саме:

- встановлення систем опалення на базі твердопаливних котлів, використання соломи та подрібненої деревини на теплові потреби, виробництво брикетів та пеллет із незернових відходів та тирси.

- виробництво олії;

- виробництво і використання дизельного біопалива та біонафти;

- виробництво і використання біогазу та піролізного газу (пірогазу).

Виробництво дизельного біопалива

  • Golub
  • 2016-12-10 10-06
  • 0

Було успішно проведено виробничу перевірку обладнання для виробництва дизельного біопалива. Очікуваний результат підтвердив всі сподівання. .

Детальніше

НАШІ ЕКСПЕРТИ

Голуб Геннадій

д.т.н., професор, завідувач кафедрою тракторів, автомобілів та біоенергосистем НУБіП України

Детальніше

Усі матеріали спільноти

Показаны записи 1-4 из 4.

Виробництво дизельного біопалива

Було успішно проведено виробничу перевірку обладнання для виробництва дизельного біопалива. Очікуваний результат підтвердив всі сподівання.

  • 2016-12-10 10:06

ЕФЕКТИВНІСТЬ БАГАТОПРОФІЛЬНОГО СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО ВИРОБНИЦТВА

Наведена імітаційна модель функціонування агроекосистеми із вирощуванням озимої пшениці, кукурудзи на силос і зерно, озимого ріпаку, ячменю, цукрових буряків та багаторічних трав. Модель передбачає виробництво м’яса свиней, ВРХ, риби та курей, молока, яєць, олії, цукру та меду, вирощування грибів і виробництво компосту. Крім того, пропонована модель передбачає виробництво дизельного біопалива і біоетанолу в кількості необхідній для забезпечення роботи мобільної техніки, а також біогазу для отримання тепла та електроенергії. Агроекосистема, рослинництво, тваринництво, біопаливо, енергія, модель, ефективність.

  • 2016-12-09 08:53

ВИКОРИСТАННЯ БІОМАСИ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО ПОХОДЖЕННЯ ЯК ДЖЕРЕЛА ТЕПЛОВОЇ ЕНЕРГІЇ

Функціонування агроекосистем вирішує такі завдання: забезпечення населення продуктами харчування або продовольча задача; забезпечення власного виробництва, а також інших технологічних процесів та побутових потреб енергетичними ресурсами або енергетична задача; утримання біологічного розмаїття форм життя й збереження навколишнього середовища або екологічна задача. І хоча доступний енергетичний потенціал, наприклад продукції рослинництва, оцінений як досить значний, проте його використання знаходиться на рівні 2,1 % для соломи та 0,2 % для кукурудзи. Тому необхідне підвищення рівня використання доступної в якості енергоресурсів сировини сільськогосподарського походження, що в свою чергу призведе до зростання рівня енергетичної автономності агроекосистем та дозволить вирішувати енергетичну задачу із збереженням або підвищенням ефективності виробництва продукції.

  • 2016-12-03 06:25

НАПРЯМКИ ВИКОРИСТАННЯ БІОГАЗОВИХ УСТАНОВОК В УМОВАХ АГРАРНОГО ВИРОБНИЦТВА

Сьогодні виникає необхідність постійного підвищення енергетичної автономності аграрних підприємств та поліпшення балансу гумусу за рахунок конверсії побічної продукції виробництва. Саме ця необхідність зумовлює реальну потребу у впровадженні інноваційних енергозберігаючих технологій, орієнтованих на виробництво біогазу та органічних добрив, які можна отримати шляхом переробки біологічної сировини та органічних відходів.

  • 2016-11-14 10:48
Запитати експерта