Здоров’я тварин, догляд, безпека та якість продукціїДетальніше про цю спільноту

стилізований логотип (джерело http://tec.in.ua/sites/default/files/images/stories/golovne_menu/viddilennja/veterunarne/vet1.jpg)Дана спільнота створена для лікарів ветеринарної медицинивиробників ветеринарних препаратів, студентів ветеринарів...

Та, загалом усіх фахівців, котрі охороняють здоров’я тварин, забезпечують контроль за якістю й безпечністю харчових продуктів, поліпшують екологічний і санітарний стан довкілля - гарантують здоров’я людей.

НАШІ ЕКСПЕРТИ

Деркач Сергій Степанович

Кандидат ветеринарних наук, доцент. Напрямок наукових досліджень: Біотехнологія відтворення дрібних домашніх тварин (штучне осіменіння собак). Автор та співавтор 45 наукових праць.

Детальніше

Усі матеріали спільноти

Показаны записи 1-10 из 70.

Список хвороб затвердженимх МЕБ

Список хвороб затвердженимх МЕБ (01.01.2014р.)

  • 2014-05-31 15:51

Мастит у корів

Однією з найсерйозніших проблем в молочному скотарстві є захворювання корів на мастит. Незважаючи на те, що даній патології приділяється колосальна увага вчених, лікарів-практиків та виробників ветеринарних препаратів – проблема маститу не просто залишається, а актуальність її лише зростає. Не секрет, що коли стосується маститу, то ми зазвичай не лише все знаємо, але і все вміємо, а чому нічого, або майже нічого не виходить не розуміємо?

  • 2014-06-19 15:40

Роль мікробного фактора в етіології маститу у корів

Любецький В.Й., доктор ветеринарних наук, професор, Вальчук О.А., асистент, Слепченко В.М., кандидат ветеринарних наук, доцент, Бородиня В.І., кандидат ветеринарних наук, доцент Оскільки Україна стала членом СОТ, слід приділяти особливу увагу забезпеченню конкурентоспроможності вітчизняних молока й молокопродуктів як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринку. Молоко є важливим продуктом у харчуванні людей. Однак воно залишається цінним і цілющим продуктом лише тоді, коли має високу санітарну якість і відповідає вимогам державного стандарту.

  • 2014-06-19 16:43

Хвороби бджіл

  • 2015-03-24 21:30
Запитати експерта