Рубрики
Реєстрація користувача та вхід у систему
Довідковий матеріал щодо реєстрації нового користувача в системі еДорада

Реєстрація

Для того щоб зареєструватись у системі еДорада, Вам потрібно натиснути на кнопку «Реєстрація» у правому верхньому куті головної сторінки.

Головна сторінка

 

Натиснувши на неї ви опинитесь на сторінці реєстрації, де буде необхідно ввести інформацію про себе:

  • Псевдо – Ваш псевдонім, який ви будете використовувати для входу у систему;
  • Пароль, що ви обираєте;
  • Ім’я;
  • Прізвище;
  • Адреса електронної пошти – потрібна для завершення реєстрації, відновлення пароля у випадку його втрати, зворотнього зв’язку тощо.

 

Реєстрація

 

Після введення усіх даних та натискання клавіші «Зареєструвати», на вашу електронну адресу надійде лист (не забудьте перевірити папку «Спам») із посиланням для підтвердження реєстрації, перейшовши за ним, ви зможете завершити свою реєстрацію.

Вхід

Маючи зареєстрований аккаунт, ви можете увійти до системи еДорада натиснувши клавішу «Вхід» у правому верхньому куті головної сторінки. У формі що з’явилась необхідно ввести свої «Псевдо» і «Пароль».

 

Вхід

 

Виконавши ці дії ви помітите що замість клавіш «Вхід» і «Реєстрація» вже відображається ваше ім’я, прізвище та іконка виходу, це означає що ви увійшли в систему.

 

 

профіль

 

Натиснувши на ваше ім'я та прізвище, ви опинитесь у власному віртуальному «кабінеті» в системі еДорада, у якому зосереджений основний функціонал для вашої діяльності як користувача чи екперта. Натиснувши на іконці виходу, ви вийдете із системи.

опубліковано: Костянтин Рогоза    2017-06-15 11:17:00