News

ОНЛАЙН НАВЧАННЯ "НАВИЧКИ ДОРАДНИКІВ ЩОДО ЕФЕКТИВНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ТРАНСФЕРУ ЗНАНЬ ТА ІННОВАЦІЙ ЧЕРЕЗ ДЕМОНСТРАЦІЇ"

НАСДСУ та Латвійський центр сільських консультацій та освіти запрошують на онлайн-навчання 2.10.-4.10.2023. Реєстрація обов'язкова та триває до 30 вересня 2023 року.

Мінагополітики щодо видачі кваліфікаційного свідоцтва с/г дорадника

видача кваліфікаційного свідоцтва сільськогосподарського дорадника та сільськогосподарського експерта-дорадника відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України здійснюватиметься через Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП).

Інновації в сільському господарстві: 10 технологічних трендів, на які варто звернути увагу в 2023 році

Дізнатися про інновації та технології в сільському господарстві, на які варто звернути увагу у 2023 році. Технології, які змінять спосіб, у який фермери вирощують, транспортують, зберігають свою продукцію та керують нею.

СОНЯЧНІ ПАНЕЛІ НА ГОРОДІ: ЯК НІМЕЦЬКИЙ ФЕРМЕР ЗБІЛЬШУЄ ПРИБУТОК

Перший урожай хмелю після встановлення панелей планують зібрати в серпні. Водночас від сонячної енергії фермер отримає приблизно вдвічі більше прибутку, ніж від продажу своєї продукції.

Липецькій громаді допомагає Харківський обласний центр дорадництва

Про програму доставки кормів для птиці та свиней до деокупованих громад Харківської області, про механізм подання заявок на їхнє отримання та механізм видачі місцевим мешканцям кореспонденту ЛИПЦІ Gromada Group розповіла керівниця організації Гапоник Світлана Володимирівна.

Простір “Розсадник” у Львові запрошує на воркшоп зі створення теплої грядки

Початок: 05.08.2023 о 10:00 Закінчення: 05.08.2023 о 16:00 Адреса: вул. Мушака,58, м. Львів, Львівська, 79000, Україна Місце: Простір міського садівництва та городництва "Розсадник" ГО “Плато” Телефон: +380 50 276 23 88 E-mail: info@plato.lviv.ua