News

ПАМ’ЯТКА ЩОДО ОТРИМАННЯ КВАЛІФІКАЦІЙНОГО СВІДОЦТВА СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО ДОРАДНИКА ТА ЕКСПЕРТА-ДОРАДНИКА

Увага! Зміни у правовому регулюванні відбулися у порядку видачі кваліфікаційного свідоцтва сільськогосподарського дорадника та сільськогосподарського експерта-дорадника. Пропонуємо покрокову інструкцію для ознайомлення.

В Україні стартував другий етап земельної реформи.

З 1 січня 2024 року купувати земельні ділянки  сільськогосподарського призначення можуть не лише фізичні, а і юридичні особи

Онлайн-тренінги з основ виробництва біометану в Україні

17 січня 2024 року USAID Проєкт енергетичної безпеки у співпраці з Громадською спілкою “Біоенергетична асоціація України” (БАУ) розпочинає комплексну навчальну програму з виробництва біометану в Україні.

підвищення кваліфікації  сільськогосподарських дорадників (експертів-дорадників) в онлайн форматі 11-22 грудня 2023 року.

Спільна програма Національного університету біоресурсів і природокористування України (ННІ НОіТ) та Національної асоціації сільськогосподарських дорадчих служб України

В Україні посіяно понад 5,5 млн га озимих культур

Станом на перший тиждень листопада загальна площа сівби усіх озимих культур складає 5 млн 530 тис. га. Зернових посіяно понад 4 млн 386 тис. га.

Жнива-2023: В Україні намолочено 71,5 млн тонн олійних та зернових культур

В Україні продовжується збір урожаю. Аграрії намолотили вже 71,5 млн тонн нового врожаю, з яких зернових – 51 млн 274,5 тис. тонн та олійних культур – 20 млн 239 тис. тонн.

Наприкінці жовтня в Україні запрацювала Єдина державна електронна система управління галуззю рибного господарства («еРиба»)

інагрополітики повідомило, що реалізацію експериментального проєкту здійснюватиме Державне агентство меліорації та рибного господарства України протягом двох років.

В Україні затвердили порядок оренди водойм для аквакультури

Кабінет Міністрів України затвердив низку документів, яка унормовує оренду гідротехнічних споруд для цілей аквакультури.