News

підвищення кваліфікації  сільськогосподарських дорадників (експертів-дорадників) в онлайн форматі 11-22 грудня 2023 року.

Спільна програма Національного університету біоресурсів і природокористування України (ННІ НОіТ) та Національної асоціації сільськогосподарських дорадчих служб України

В Україні посіяно понад 5,5 млн га озимих культур

Станом на перший тиждень листопада загальна площа сівби усіх озимих культур складає 5 млн 530 тис. га. Зернових посіяно понад 4 млн 386 тис. га.

Жнива-2023: В Україні намолочено 71,5 млн тонн олійних та зернових культур

В Україні продовжується збір урожаю. Аграрії намолотили вже 71,5 млн тонн нового врожаю, з яких зернових – 51 млн 274,5 тис. тонн та олійних культур – 20 млн 239 тис. тонн.

Наприкінці жовтня в Україні запрацювала Єдина державна електронна система управління галуззю рибного господарства («еРиба»)

інагрополітики повідомило, що реалізацію експериментального проєкту здійснюватиме Державне агентство меліорації та рибного господарства України протягом двох років.

В Україні затвердили порядок оренди водойм для аквакультури

Кабінет Міністрів України затвердив низку документів, яка унормовує оренду гідротехнічних споруд для цілей аквакультури.

USDA збільшило прогноз врожаю та експорту кукурудзи для України

За прогнозами експертів USDA, врожай кукурудзи в Україні у 2023/24 МР складе 29,5 млн т (+1,5 млн т). Оцінка експорту зросла на 0,5 млн т — 20 млн т, кінцеві запаси можуть зрости на 1 млн т до 6,43 млн т.

Маєте ідею проєкту для ветеранів, але потребуєте коштів на реалізацію? Отримайте 2,5 мільйони гривень від Українського ветеранського фонду Мінветеранів.

Метою програми є підтримка громадських об’єднань із статусом юридичної особи (громадських організацій або громадських спілок), діяльність яких спрямована на захист прав і свобод, задоволення суспільних, економічних, соціальних, культурних та інших інтересів ветеранів та членів їх сімей.

Європейський конгрес LEADER 2023 відбудеться 18 та 19 грудня 2023 року в Брюсселі

Цей Конгрес об’єднає понад 600 членів LAG з усієї Європи, офіційних осіб Європейської Комісії, членів Європарламенту, які беруть участь у програмі LEADER та розвитку сільської місцевості, а також представників національних і регіональних сільських мереж і органів управління.

ІННОВАЦІЇ ТА СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО: Запрошуємо сільгоспвиробників долучитися до опитування.

Це опитування здійснюється з метою  вивчення можливості створення Системи сільськогосподарських знань і інновацій в Україні (англ.аналог Agricultural knowledge and innovtion systems – AKIS) для прискорення обміну знаннями та цифровими технологіями, поширення інновацій (нововведень), а також  покращення взаємопов’язаності між прикладними дослідженнями та практичним використанням їхніх результатів.