News

Запис та матеріали вебінару "Проблемні питання бронювання аграріїв"

Як зберегти кадровий потенціал на аграрному фронті? Питання про бронювання аграрними підприємствами своїх працівників обговорено на вебінарі UAFA TA, запис та матеріали якого пропонуємо вам.

4 травня 2023 року 115 учасників та учасниць взяли участь у навчально-інформаційному заході: «Фінансові та інші ресурси для підтримки малого агробізнесу та сільського розвитку».

Даний захід проведено у рамках серії навчальних та інформаційних заходів з питань аграрного та сільського розвитку, організованих проектом ЄС «Інституційна та політична реформа дрібномасштабного сільського господарства в Україні» (IPRSA) у співпраці з іншими проектами й програмами міжнародної технічної допомоги та за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України. Відеозапис заходу та презентації.

Матеріали вебінару "Агродрони: новітні технології для обробки полів"

відеозапис події та матеріали для завантаження

Відбувся навчально-тренінговий захід "Земельні відносини в Україні у 2023 році: абетка для малих виробників"

Понад 100 учасників та учасниць взяли участь у навчально-тренінговому заході . Вам пропонується відеозапис заходу та презентації.

Як дорадникам допомогти ветеранам та ветеранкам започаткувати фермерське господарство

Підсумки семінару "Як дорадникам допомогти ветеранам та ветеранкам започаткувати фермерське господарство"

Місцевий розвиток орієнтований на громаду: освіта, наука та ветерани

Відбувся онлайн семінар для фахівців закладів аграрної науки та освіти, «Місцевий розвиток орієнтований на громаду: освіта, наука та ветерани», що був організований та проведений ВГО НАСДСУ та ДУ «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти», завдяки Програмі реінтеграції ветеранів, яку реалізує IREX за підтримки Державного департаменту США

Старт проєкту "ШКОЛА СІМЕЙНОГО ФЕРМЕРСТВА ДЛЯ ВЕТЕРАНІВ ТА ВЕТЕРАНОК"

22 грудня 2022 року Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України провела інформаційний вебінар, присвячений старту проекту «Школа сімейного фермерства для ветеранів та ветеранок».

Як громади можуть допомогти ветеранам створити сімейне фермерське господарство

Понад 180 представників територіальних громад, органів виконавчої влади, асоціаціїй стали учасниками Інформаційно-навчального вебінару "Як громади можуть допомогти ветеранам створити сімейне фермерське господарство"