Інформаційно-навчальна платформа для фінансових/кредитних дорадників

Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України разом з партнерами працює над формуванням мережі фінансових/кредитних дорадників.

Діяльність здійснюється у співпраці з проєктом «Основний кредит для аграрної галузі – Україна» (Технічна Допомога на підтримку впровадження операції
«Основний кредит для аграрної галузі - Україна») та Національним університетом біоресурсів і природокористування України.

Зацікавлені долучитися ? - Заповніть анкету: https://forms.gle/wjqyWDSAXoAtUgJ39

Зацікавлених осіб запросимо пройти спеціальний навчальний курс.

Проект Технічної Допомоги на підтримку впровадження операції «Основний кредит для аграрної галузі – Україна» (далі – Проект «Основний кредит аграрної галузі – Україна» або Технічна Допомога) діє на двох ключових рівнях:

  • надання підтримки та консультацій банкам-посередникам (включаючи комерційні банки та сільськогосподарські лізингові компанії), що надають кредити малим та середнім підприємствам (МСП) та компаніям із середнім рівнем капіталізації у секторах зернових, олійних культур та аквакультури/рибництва, та допомога з ідентифікацією, підготовкою заявки на субкредитування, підтримкою захисту заявок у банках-партнерах, та реалізацією відповідних інвестиційних проектів:
  • кінцевих бенефіціарів (МСП, компанії із середнім рівнем капіталізації) щодо інвестиційного планування та кредитних заявок.

Технічна Допомога розроблена спеціально для забезпечення довгострокової кредитної підтримки для широкого кола компаній у ланцюгах створення доданої вартості в зернових, олійних культурах та секторі аквакультури. Таким чином, всі компанії, які беруть участь в операціях у згаданих секторах, можуть подавати заявки на отримання фінансування.