Що таке стале сільське господарство?

 • Сергій Петрович Саяпін
 • Біоекономіка
 • 31.07.23

Що таке стале сільське господарство? 2023 | 12 сторінок

Завантажити, What-is-Sustainable-Agriculture.pdf, 1,1 MB

Зміст

 1. Стійкість до зміни клімату
 2. Здоров'я грунту
 3. Життєвість спільноти
 4. Здоров'я худоби та тваринництво
 5. Здоров'я та добробут людей
 6. Екологічна боротьба зі шкідниками
 7. Біологічне різноманіття

Інноваційні технології та підприємства

Простий спосіб думати про стале сільське господарство полягає в тому, що воно передбачає виробництво достатньої кількості їжі та клітковини для задоволення сьогоднішніх потреб без шкоди для здатності майбутніх поколінь робити те саме. Фермери та власники ранчо, які цінують екологічність, переслідують три спільні цілі під час продуктивної діяльності:

 • Прибуток у довгостроковій перспективі
 • Розпорядження землею, повітрям і водою нашої країни
 • Якість життя для фермерів, власників ранчо, працівників ферм і наших громад

Щоб досягти цілей сталого розвитку, фермер зазвичай розглядає свою діяльність як інтегровану систему , тобто розуміє, як усі її частини пов’язані одна з одною. Наприклад, ми можемо говорити про «землеробство з природою» або сприяння біорізноманіттю, щоб скористатися перевагами екологічних процесів, які покращують виробництво рослинництва та тваринництва. Системна перспектива може також означати, що ви думаєте не тільки про ферму, коли приймаєте важливі управлінські рішення. Наприклад, вирощування худоби в пасовищній системі позитивно впливає на місцеву якість води та може створити можливості для продажу серед споживачів, які цінують продукти трав’яного вигодовування.

Оскільки ферми та ранчо скрізь неймовірно різноманітні, не існує універсального підходу до сталого розвитку — те, що працює на одній операції, може змінюватися на наступній. Однак у цій публікації ми визначимо деякі з найпоширеніших практик, які можуть підвищити сталість для всіх ферм, і ми поділимося прикладами того, як виробники по всій країні використовують їх.

Детально про дослідження...

 

Про SARE

 

Дослідницька та освітня програма сталого сільського господарства (SARE) — це децентралізована конкурсна грантова та освітня програма, що діє в кожному штаті та на острові-протектораті. SARE поділяється на чотири різні регіони, які діють як окремі організації та запускають грантові програми для своїх штатів.

https://www.sare.org/