Комбайн на сонячних батареях прибув до Нідерландів

  • Сергій Петрович Саяпін
  • машини і обладнання для рослинництва
  • 09.08.23

«Наша остання машина, яка відповідає потребам клієнтів у Нідерландах, — це повністю електричний комбайн для листових овочів, особливо петрушки, який працює від сонячної енергії», — каже Альберіко Дурсо, засновник компанії Dari Ecomeccanica, машинобудівника з Еболі. південна італійська провінція Салерно.

Це Vertical, машина, розроблена власною італійською компанією Dari Ecomeccanica, розташованою в Еболі (Салерно). Новинка призначена для збирання листових овочів із спеціальною системою різання та збору врожаю для впорядкованого збирання продукту в пучки.

«Ця машина призначена для збирання листових овочів акуратними рядами та у вертикальному положенні, звідки й назва Vertical. Перевага полягає саме в збиранні овочів у пучках як для дрібнолистових овочів, таких як молоді листочки, так і для есенцій із більшими листками, такими як як базилік і петрушка, насправді він підходить для збору в пучках: рукколи, кінзи, шпинату та шпинату, петрушки, базиліка та багатьох інших овочевих есенцій».

Dari Ecomeccanica розробляє інноваційну садівничу механіку на вимогу клієнтів. Vertical також може постачатися електродвигуном зі стандартним джерелом живлення або від відновлюваних джерел, або через ендотермічний процес, якщо цього вимагає клієнт.

«Машина зрізає овочі впорядковано й акуратно, даючи такий самий результат, як і при збиранні врожаю вручну. Саме тому Vertical рухається вперед повільно, щоб нарізати та транспортувати овочі впорядковано. Виробник також має можливість об’єднати в пучки безпосередньо з овочів. Крім того, Vertical можна оснастити етикетувальником для прискорення маркування продуктів. За запитом машину можна навіть оснастити сонячними панелями».

Конвеєри транспортують продукт вертикально і зручно

Машину можна використовувати як всередині теплиці, так і зовні. Крім того, при живленні від відновлюваних джерел він під час роботи заряджається сонячними променями. Таким чином підвищується автономія роботи в повному енергетичному балансі.

«Вертикаль — це екологічний та економічний вибір, оскільки машина виготовляє вдвічі більше пучків порівняно з ручним збиранням. Експлуатаційні витрати низькі, немає впливу на навколишнє середовище та гарантується кращий контроль якості зібраного продукту», — підсумовує Дюрсо.

Для отримання додаткової інформації:

Dari Ecomeccanica Srl

SS 18 Km 77 -Viale Corno D'Oro

84025 Eboli (SA) – Італія

+39 0828 301068

info@dariecomeccanica.com

www.dariecomeccanica.com

Публікація про новинку