Сільський зелений туризм має суттєвий психологічний вплив на людей, оскільки надає можливість відпочити в спокійному та природному середовищі, що сприяє емоційному та фізичному відновленню.
Туризм в умовах війни вимагає особливої обережності та планування для забезпечення безпеки мандрівників. Хоча ситуація в Україні залишається складною через військові дії, подорожі в певні регіони країни все ще можливі за дотриманням ряду важливих рекомендацій.
Інновації, персоналізація пропозиції, інклюзивність та соціальна відповідальність - чинники для туризму в сільській місцевості, які роблять його більш цікавим, доступним і безпечним.
Технології в сільському зеленому туризмі допомагають ефективніше бронювати та управляти своїми садибами, просувати свої послуги на більш широку аудиторію та надавати туристам кращий сервіс та досвід.
Публікації дорадчого спрямування в рамках електронного курсу Фінансово-кредитні ресурси для аграрної галузі, теми Тема 12. Основи сільськогосподарського дорадництва
Ефективний розвиток та управління готелями набуває актуальності та потребує пошуку нових підходів до їх функціонування в умовах пандемії Covid-19. Метою статті є дослідження теоретичних проблем забезпечення конкурентних переваг підприємств, розробка рекомендацій по формуванню конкурентних переваг підприємств індустрії гостинності в умовах пандемії Сovid-19. У статті обґрунтовано та висвітлено тенденції розвитку підприємств готельної сфери в умовах пандемії Covid-19.
Дослідження розвитку туристичної індустрії є актуальною проблемою, що зумовлена його суспільною значимістю. Туризм є одним з найбільш динамічних і прибуткових серед усіх галузей світової економіки. У статті охарактеризовано туризм як фактор соціально-економічного розвитку, що сприяє зміцненню і поширенню економічних, соціальних і культурних зв’язків. Виділено характерні ознаки появи інновацій у туристичній діяльності, які полягають у зростанні потреб населення в знайомстві зі способом життя в інших регіонах і отримання нових знань, у перенасиченні населення багатьма традиційними напрямами подорожей, у загостренні конкуренції, зростання пропозицій стандартизованих глобальних продуктів, у гармонійному поєднанні привабливих умов відпочинку і подорожей для повного задоволення потреб найвибагливіших туристів, у переході від економіки пропозиції до економіки попиту.
Розглянуто сучасний стан та перспективи розвитку сільського туризму в Україні і його взаємозв’язок з вирішенням соціально-економічних проблем сільських територій.
Розглянуто особливості менеджменту сільського зеленого туризму. Виділено чинники управління сільським зеленим туризмом. Запропоновано специфічні стратегії, які дозволять збільшити позитивні економічні ефекти від організації відпочинку на сільських територіях нашого регіону.
У статті узагальнено теоретичні аспекти сільського зеленого туризму на засадах підприємництва. Уточнено економічну сутність сільського зеленого туризму та розширено класифікацію його форм. Розглянуто особливості розвитку сільського зеленого туризму як форми підприємництва. Проаналізовано мотиви започаткування підприємницької діяльності власниками господарств у сфері сільського зеленого туризму. Обґрунтовано системний вплив сільського зеленого туризму на диверсифікований розвиток аграрного сектора. Визначено стратегічну мету розвитку сільського зеленого туризму. Розкрито передумови і перешкоди його становлення в сучасних умовах.