Україна потребує заходів з адаптації до зміни клімату на регіональному рівні.
Це один із основних висновків дослідження «Оцінка впливу, можливостей і пріоритетів для України у зв'язку зі зміною клімату», яке в грудні 2021 року презентувало Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України разом зі Світовим банком. У досліджені проаналізовано, які області України найбільш вразливі до зміни клімату в сільському та лісовому господарстві за двома сценаріями підвищення температури до 2100 року: 2.4℃ та 4.3℃.
Дорожня карта сталого відновлення окреслює пріоритетні реформи та політики, необхідні для відбудови України за принципом «краще, ніж було» у найближчі роки. Вона фокусується на шести ключових секторах і пропонує інтегрувати кліматичні цілі, екологічну й соціальну стійкість та відповідність стандартам ЄС у всі етапи відновлення.
18 червня для обговорення цієї теми зібралися представники агробізнесу та екологічних організацій, дорадчих служб і наукових установ, органів місцевої влади й міжнародних програм підтримки українського сільського господарства.
Понад 30 мільярдів гривень вклали українці в землю за чотири роки від моменту відкриття ринку сільськогосподарських земель за даними Держгеокадастру. Попри коронакризу та війну середня ціна гектара зросла на 60%. Наразі за один гектар, в середньому, сплачують 60,7 тисячі грн.
Якщо великі аграрні компанії намагаються розібратися з правилами, за якими живуть аграрії ЄС, то дрібним фермерам зовсім не до мітигації. З адаптацією до кліматичних змін вони мають щось робити вже, тобто висаджувати більш посухостійкі культури, заощаджувати воду, – пристосовуватися. А от заклики екологів поновити осушені болота чи розорані потічки натикаються на питання руба: що важливіше – зберегти природу чи нагодувати людей? Матеріали для завантаження.
У сучасному будівельному проєктуванні програма Autodesk Revit є потужним та інтелектуальним інструментом, який кардинально змінює підходи до створення, візуалізації та управління будівельними проектами. Завдяки своїй орієнтації на інформаційне моделювання будівель (BIM), Revit забезпечує комплексний підхід, об'єднуючи в єдиній моделі всю необхідну інформацію про майбутню споруду.
Autodesk Inventor – це не просто програмне забезпечення для 3D-моделювання, це комплексна інженерна платформа, яка охоплює весь процес розробки виробу від початкової ідеї до готової документації для виробництва. Його гнучкість та потужність роблять його незамінним інструментом для інженерів, конструкторів та дизайнерів у найрізноманітніших галузях промисловості – від машинобудування та аерокосмічної галузі до проектування споживчих товарів та архітектури.
У сучасній меблевій промисловості, де точність і ефективність є ключовими факторами успіху, програма AutoCAD стала незамінним інструментом. Її потужні можливості двовимірного (2D) та тривимірного (3D) проектування відкривають широкі горизонти для дизайнерів, інженерів та виробників меблів.
У світі сучасного дизайну, де візуалізація відіграє ключову роль у представленні ідей та концепцій, програма 3ds Max є потужним та незамінним інструментом. Її універсальність та широкий спектр функцій роблять її вибором номер один для багатьох професіоналів у різних галузях дизайну.
Європа швидкими темпами розвиватиме агрофотовольтаїку – комбінацію сонячної енергетики та сільського господарства. Це поєднання наразі найбільше використовується для енергонезалежного водопостачання.
Огляд Air Water Therm.