Дослідження організоване таким чином: по-перше, ми надаємо загальний огляд динаміки останніх транзакцій, включаючи купівлю землі юридичними особами. По-друге, ми аналізуємо ціни продажу землі. По-третє, обговорюємо динаміку перепродажу землі на основі аналізу даних. Насамкінець ми досліджуємо динаміку концентрації землі серед фізичних та юридичних осіб.
Туризм в умовах війни вимагає особливої обережності та планування для забезпечення безпеки мандрівників. Хоча ситуація в Україні залишається складною через військові дії, подорожі в певні регіони країни все ще можливі за дотриманням ряду важливих рекомендацій.
Інновації, персоналізація пропозиції, інклюзивність та соціальна відповідальність - чинники для туризму в сільській місцевості, які роблять його більш цікавим, доступним і безпечним.
Стійкість до зміни клімату. Здоров'я грунту. Життєвість спільноти. Здоров'я худоби та тваринництво. Здоров'я та добробут людей. Екологічна боротьба зі шкідниками. Біологічне різноманіття.
Для аграрного бізнесу важливо розглядати питання виробництва біогазу та біометану комплексно: від теоретичних аспектів до досвіду конкретних компаній, які такі об’єкти вже побудували, а також вивчення гравців ринку, які реалізують такі технології.
Об’єктивною реальністю є необхідність активізації охорони навколишнього середовища та підвищення рівня вимог до екологічних параметрів виробничих процесів і характеристик отриманих продуктів.
Серед лідерів наукових досліджень з питань біоекономіки в Україні є Національний університет біоресурсів і природокористування України і зокрема, навчально-наукова лабораторія економічної теорії та біоекономіки факультету аграрного менеджменту.
Сучасні глобальні виклики постали перед цивілізацією: зміни клімату, зменшення біорізноманіття, невикористаний потенціал природних ресурсів, нестабільність продовольчої безпеки, незбалансованість розвитку сільських і міських громад. Наукові дослідження покликані знайти оптимальні шляхи вирішення поставлених завдань на основі міжнародної кооперації.