Дорожня карта сталого відновлення окреслює пріоритетні реформи та політики, необхідні для відбудови України за принципом «краще, ніж було» у найближчі роки. Вона фокусується на шести ключових секторах і пропонує інтегрувати кліматичні цілі, екологічну й соціальну стійкість та відповідність стандартам ЄС у всі етапи відновлення.
18 червня для обговорення цієї теми зібралися представники агробізнесу та екологічних організацій, дорадчих служб і наукових установ, органів місцевої влади й міжнародних програм підтримки українського сільського господарства.
Європа швидкими темпами розвиватиме агрофотовольтаїку – комбінацію сонячної енергетики та сільського господарства. Це поєднання наразі найбільше використовується для енергонезалежного водопостачання.
Огляд Air Water Therm.
Дослідження організоване таким чином: по-перше, ми надаємо загальний огляд динаміки останніх транзакцій, включаючи купівлю землі юридичними особами. По-друге, ми аналізуємо ціни продажу землі. По-третє, обговорюємо динаміку перепродажу землі на основі аналізу даних. Насамкінець ми досліджуємо динаміку концентрації землі серед фізичних та юридичних осіб.
Туризм в умовах війни вимагає особливої обережності та планування для забезпечення безпеки мандрівників. Хоча ситуація в Україні залишається складною через військові дії, подорожі в певні регіони країни все ще можливі за дотриманням ряду важливих рекомендацій.
Інновації, персоналізація пропозиції, інклюзивність та соціальна відповідальність - чинники для туризму в сільській місцевості, які роблять його більш цікавим, доступним і безпечним.
Стійкість до зміни клімату. Здоров'я грунту. Життєвість спільноти. Здоров'я худоби та тваринництво. Здоров'я та добробут людей. Екологічна боротьба зі шкідниками. Біологічне різноманіття.
Для аграрного бізнесу важливо розглядати питання виробництва біогазу та біометану комплексно: від теоретичних аспектів до досвіду конкретних компаній, які такі об’єкти вже побудували, а також вивчення гравців ринку, які реалізують такі технології.