Україна потребує заходів з адаптації до зміни клімату на регіональному рівні.
Це один із основних висновків дослідження «Оцінка впливу, можливостей і пріоритетів для України у зв'язку зі зміною клімату», яке в грудні 2021 року презентувало Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України разом зі Світовим банком. У досліджені проаналізовано, які області України найбільш вразливі до зміни клімату в сільському та лісовому господарстві за двома сценаріями підвищення температури до 2100 року: 2.4℃ та 4.3℃.
У сучасній меблевій промисловості, де точність і ефективність є ключовими факторами успіху, програма AutoCAD стала незамінним інструментом. Її потужні можливості двовимірного (2D) та тривимірного (3D) проектування відкривають широкі горизонти для дизайнерів, інженерів та виробників меблів.
Європа швидкими темпами розвиватиме агрофотовольтаїку – комбінацію сонячної енергетики та сільського господарства. Це поєднання наразі найбільше використовується для енергонезалежного водопостачання.
Огляд Air Water Therm.
На шляху до євроінтеграції Україна вже впроваджує норми Нітратної директиви ЄС, яка має суттєво змінити підходи до ведення сільського господарства. Вона покликана зменшити забруднення води від сільгосп джерел через ефективніше використання азоту й інших поживних елементів в господарстві – зокрема, внесення добрив та поводження з гноєм. Схожий шлях уже проходили інші країни ЄС. На серії вебінарів Екодії експерти та експертки з Польщі та Латвії поділилися своїм досвідом, який може бути корисним для українських аграріїв.
Реалізація необхідних (раціональних) режимів тепло- вологістної обробки плодоовочевої продукції, в частковості, яблук за допомогою сучасних технічних засобів дозволяє суттєво знизити втрати при їх охолодженні і тривалому зберіганні. Однак використання цих засобів не завжди приводить до очікуваного ефекту.
Світовою практикою визнано, що найбільше раціонально використовувати капітальні сховища наземного типу. У таких спорудженнях при безпосередньому впливі людини можна забезпечити необхідний режим температури та вологості.
Організація оптимальних (раціональних) температурно-вологістних режимів у сховищах плодоовочевої сировини, вчасності яблук і інших фруктів, за допомогою сучасних технічних засобів дозволяє суттєво знизити втрати маси плодів і питомі втрати електроенергії при тимчасовому і тривалому зберіганні.